Резервни делови за ветерни турбини

Ние сме одличен снабдувач, производител и извозник дека специјализирана на Резервни делови за ветерни турбини. Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во странство, имаме направено тоа можно да се произведуваат производи со многу повеќе на квалитетот, поддршка и достапност за нашите customers.Moreover, вашиот сопствен дизајн се предвидени се добредојдени и ние веруваме дека судењето цел ќе ве убеди дека производите ние се нудат се одлична вредност за пазарот.Ние добредојдени нарачки за нашата сопствена линија, како и ODM / OEM наредби од мали и големи клиенти.
Ние сме insisit за истражување

Резервни делови за ветерни турбини

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
 • Резервни делови за ветерни турбини - Wind Power Parts, renewable energy, wind energy
Резервни делови за ветерни турбини
модел - Wind Power Parts, renewable energy, wind energy
Делови за напојување на ветерот,ветерна турбина,обновлива енергија,ветровита енергија

Материјал:Осетливо железо FDC450~800
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FCD600 QT600-3 FCD600-3 100-70-3 EN-ГЈС-600-3
FCD700 QT700-2 FCD700-3 D7003 EN-ГЈС-700-2

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм(14 машини)
 • Центар за машини 100~700 мм(4Машини)

Карактеристики:
 • Бидејќи зелената енергија е иден тренд,со нетрпение очекуваме да учествуваме во производството на делови во индустријата за производство на ветер.
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Wind Power Parts, renewable energy, wind energy
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за ветерни турбини, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за ветерни турбини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Agricultural and tractor parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за ветерни турбини, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за ветерни турбини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Train Parts; Rail Parts; Locomotive parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за ветерни турбини, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за ветерни турбини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Marine Parts, Boat Parts, Ship Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings