Собрание на центар на тркала

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Собрание на центар на тркала во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и супериорна услуга по продажбата, ние веќе ужива долготрајни добар углед во светот на пазарот. Ние ќе продолжиме да работиме на целта да се биде квалитетен производител. Ако сте заинтересирани за нашите

Собрание на центар на тркала

и треба дополнителни информации или проблеми, Ве молиме не двоумете се да контактирајте не наскоро.
 • Собрание на центар на тркала - HB049
Собрание на центар на тркала
модел - HB049
КЛУЧ НА ТРКАЛА НА BPW

Направете:ТРЕЈЛЕР BPW
Година:1998 година年

Димензии(мм):
Лого(внатрешен) Лого(надворешен) Не.на дупки Нишка
33118 33213 10 надвор

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • Направено според највисоките стандарди со високо квалитетни материјали
 • Правилно складирање и ракување
 • Инженерно да ги надминува проблемите и да дава непречено,сигурна изведба
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Собрание на центар на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Собрание на центар на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC808803 HF017
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Собрание на центар на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Собрание на центар на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42411-2501 HH018
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Собрание на центар на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Собрание на центар на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HI002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings