Центар за тркала со камиони

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е специјализирана главно во дизајнирање, производство и снабдување на Центар за тркала со камиони in Taiwan. Квалитетот на производите ужива висок углед, а компанијата сега е акредитиран со ISO сертификати. Ние сме, исто така, оригиналниот производител за многу познати компании кои бараат слушалки да ја придружува нивните производи. Нашата цел: поскоро снабдување на повеќето конкурентни производи; задоволи барањата на купувачот со нашите професионални технологија, лојални сервис, добра контрола на квалитетот и најфлексибилен производство систем.
Професионален дизајн на

Центар за тркала со камиони

, Меки, удобни, лесен и safe.Different стил, различна големина, различна материјал, висок квалитет и најдобра price.Welcome да добиете повеќе информации, Ве молиме слободно контактирајте со нас.
 • Центар за тркала со камиони - MC808803 HF017
Центар за тркала со камиони
модел - MC808803 HF017
FUSO FM515 HUB

Направете:ФУСО ФМ515
Година:1995 година,1997 година

Димензии(мм):
Лого(Внатрешен): Лого(Надворешен): Број на дупки:
32218 32217 8

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • Компонентата за сè е прецизно изработена и специјално дизајнирана да одговара на вашето одредено возило
 • Произведени со употреба на високо-леано железо и поминете низ строга контрола на квалитетот за да обезбедите долго време-трајни перформанси и сигурност
 • Широк спектар на производи за исполнување на клиентите’потреба
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MC808803 HF017
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала со камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала со камиони производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала со камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала со камиони производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42411-2501 HH018
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала со камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала со камиони производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HI002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings