Тапан за сопирачки за камиони

Ние се одржи експертиза во обезбедувањето на нашиот квалитет свесен клиенти добро дефинирани Тапан за сопирачки за камиони. Ние нудиме овие во различни спецификации и дизајни, како на потребите на нашите клиенти во пазарот водечки цени. Производите понудени од наша страна строго проверени во секоја фаза на развој за да се обезбеди за висок квалитет и атрактивни дизајни.
Ние нудиме

Тапан за сопирачки за камиони

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
 • Тапан за сопирачки за камиони - 43512-36101 43512-36100 DT003
Тапан за сопирачки за камиони
модел - 43512-36101 43512-36100 DT003
Сопирачки тапан за TOYOTA DYNA.ДРУМСКА СПИРАЧКА Предна

Направете:TOYOTA DYNA
Модел:
 • ДИНА 200 Б.
 • ДИНА200 11Б
 • DYNA200 14B
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
320 106 93 107 5 13.5

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количината на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • Правилно складирање и ракување
 • Гаранција за натпревар
 • Широк спектар на производна линија и разумна цена
Други достапни броеви на делови:
42431-36100 42431-36110 42431-36120 42431-36130 42431-36150 42431-37020
42431-37030 42431-37080 43512-36051 43512-36060 43512-36100 43512-36101
43512-36110 43512-36120 43512-36130 43512-36190 43512-37030
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирачки за камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирачки за камиони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирачки за камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирачки за камиони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-3331 43512-3341 DH029
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирачки за камиони, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирачки за камиони производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings