Резервни делови за воз

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Резервни делови за воз кои се формулирани за да одговараат на личните потреби на поединците. Нашата палета е достапен во високо количество и најмногу конкурентни цени. Ние исто така се способни да понудат на целата наша спектар како на барањата на нашите клиенти. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

Резервни делови за воз

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.
 • Резервни делови за воз - Train Parts; Rail Parts; Locomotive parts
Резервни делови за воз
модел - Train Parts; Rail Parts; Locomotive parts
Делови за воз;Делови за шини;Локомотивни делови

Материјал:Осетливо железо FDC450~700
Референца на материјал:
 • FCD500/GB 1348 QT500-7/JIS G5502 FCD500-7/ASTM A536 80-55-06/БС 2789 500-7/ДИН 1693 GGG50/NFA32-201 500 година-7/AS1831 500-320-7
 • FCD600/GB 1348 QT600-3/JIS G5502 FCD600-3/SAE J434B D5506/БС 2789 700-2/ДИН 1693 GGG60/NFA32-201 600 година-370-3/AS1831 600-370-3
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FCD500 QT500-7 FCD500-7 800-55-06 EN-ГЈС-500-7
FCD600 QT600-3 FCD600-3 100-70-3 EN-ГЈС-600-3

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: ОЕМ/ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм(14 машини)
 • Центар за машини 100~700 мм(4Машини)

Карактеристики:
 • Ние ги правиме нашите делови за да ги задоволиме најтешките апликации.
 • Напредни техники и дневно металуршко тестирање се вклучени низ целиот процес на производство
 • Ние испорачуваме супериорна вредност по цена-ефективен начин
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Train Parts; Rail Parts; Locomotive parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Резервни делови за воз, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Agricultural and tractor parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Резервни делови за воз, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Marine Parts, Boat Parts, Ship Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Резервни делови за воз, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Wind Power Parts, renewable energy, wind energy
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings