Центар за тркала на приколка

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е професионална Центар за тркала на приколка производителот, снабдувачот чии одлични производи развиен во стандардни и извезуваат глобалните пазари и, исто така, на локалните пазари. Ние правиме сериозен однос со добар квалитет, ефикасна услуга, и креативен дизајн како нашата компанија најголема цел. Задоволството на клиентите е нашата најголема достигнувања. Како клиенти, ќе се увери од добивањето на највисок квалитет на производи по разумни цени и брза испорака на краток увод време. Ние со нетрпение очекуваме да бараат добра бизнис партнер. Ние искрено добредојде вашето драгоцено сугестии и производ наредби.

Центар за тркала на приколка

достапни во различни димензии, овие може да се прилагоди според специфичните барања на нашите клиенти. Понатаму, ние се тестираат овие строго пред да се потребите на нашите клиенти. Нашите производи се во согласност со добро дефинирани индустриски стандарди и достапни на разумни стапки.
 • Центар за тркала на приколка - HB049
Центар за тркала на приколка
модел - HB049
КЛУЧ НА ТРКАЛА НА BPW

Направете:ТРЕЈЛЕР BPW
Информации:
Материјал: Патлив леано железо FCD
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal

Карактеристики:
 • Иста спецификација и функција на производот како и оригинални делови,како што се истата тежина и димензии
 • Ние прифаќаме примерок и цртање за да ги развиеме потребните спецификации и функции на производот
 • Обезбедување извештај за производен материјал и извештај за мерење како што е микроструктурата,хемиска анализа и КК
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала на приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала на приколка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала на приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала на приколка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1852817 1402272 1386686 1367735 DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за тркала на приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за тркала на приколка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
IVECO
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings