Сопирачка за тапан со приколка

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е една од Сопирачка за тапан со приколка производители, добавувачи, извозници за толку многу години во Taiwan. Ние постави тимска работа централизирана претпријатие култура да се обучуваат компанија надлежност. Ние иницира човечки-базирани на управување, нормализирани управување политика, стандардизација текови и постојан квалитет. Учење и организација е нашиот развој цел. Ние веруваме дека сите вработени се обединат заедно да работат напорно, и со нашите маркетинг идејата дека прв клиент, квалитетот приоритет, луѓе ориентирани, ние може да се развие во поголема и посилна. Во исто време, ние може да им служи на клиенти повеќе вредност, и се посвети повеќе на општеството. Ние сме вашиот најдобар избор.
Ние би сакале да биде вашиот најголем доверливи

Сопирачка за тапан со приколка

производители, добавувачи и извозниците. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, нашите производи се многу заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. Одличен квалитет на производот и вредност од цената на реферирање. Ние со нетрпение очекуваме да добиеме вашето пребарување. pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Сопирачка за тапан со приколка - 43512-4090 DH013
Сопирачка за тапан со приколка
модел - 43512-4090 DH013
Сопирачки тапан ISUZU SH700.ПРЕДЕН ДРАМ СОЧИНК

Направете:ХИНО 700
Модел:
  • SS1E 2011 година-2016 ЕУРО 5
  • FS1K SUPER DOLPHIN K13C 1992 година-1996
  • FM8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
  • FM1J RANGER 1996 година-2008
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
406 220 160 282 10 6

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Правилно складирање и ракување
  • Загарантирана опрема
  • Во-експерти за куќи.Ние ги знаеме нашите производи
Други достапни броеви на делови:
43512-2230 43512-2240 43512-2330 43512-2460 43512-2840
43512-2850 43512-3660 43512-4090 43512-4100 43512-4350
4741-E0060 4742-E0060
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-4090 DH013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачка за тапан со приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачка за тапан со приколка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DI003-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачка за тапан со приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачка за тапан со приколка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
342880 DN004
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачка за тапан со приколка, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачка за тапан со приколка производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings