Шив макара

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е производител и снабдувач за да обезбеди добра услуга за Шив макара. Задоволни сме со нашата способност да им понуди на најниски цени и одличен квалитет на нашите Бежичен алат во светот пазари. Ние сме посветени да се постигне најдобар барања за сите видови на производи квалитет. Ние сме апсолутно најдобар избор на Вашиот ценет партнер. Освен тоа, ние, исто така, се обидуваме нашите најдобри да обезбеди најдобри услуги за нашите клиенти за заеднички бизнис ефикасност. Ви благодариме многу за Вашата поддршка во нашите производи цело време, и искрено се надевам за можноста за воспоставување понатаму деловни односи со вас.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Шив макара

и најдобра услуга.
 • Шив макара - Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
Шив макара - Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley Шив макара - Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
Шив макара
модел - Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
Сноп,тркало на макара,жлебно тркало,макара

Материјал:Сиво железо FC25~30
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FC300 HT300 FC300 ASTM A48M 300 EN-ГЈС-300

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм*14
 • Центар за машини 100~700 мм*4

Карактеристики:
 • Воведовме строг и целосен систем за контрола на квалитетот,што гарантира дека секој производ може да ги исполни барањата за квалитет на клиентите.
 • сите наши производи се строго прегледани пред пратката.
 • Нормалноста и трчањето-надвор се клучните геометриски толеранции на овој производ и дозволуваат на што да се фокусираме.
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Шив макара ->, треба да знаете за највисок квалитет на Шив макара производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Шив макара ->, треба да знаете за највисок квалитет на Шив макара производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Machinery parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Шив макара ->, треба да знаете за највисок квалитет на Шив макара производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Valves, pumps, cover, fitting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings