Камион со окови

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Камион со окови, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Во текот на изминатите години, ние снабдување целиот свет клиенти производи со висок квалитет на производи со разумни цени. Двете сопствени ред и нормално налози се на располагање. Имаме докажано јадро од професионалци, кој нè прави високо квалификувани да обезбеди трговски услуги според највисоките стандарди. Ние имаме список на тим од добро искусни и квалификувани професионалци, способни да се справи со сите барања на клиентите. Ако сакате да знаете повеќе, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Камион со окови

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
  • Камион со окови - OEM
Камион со окови
модел - OEM
Завртете ја оковата од леано железо за тежок камион

Применливи модели:Различни марки и модели за комерцијално возило и тешки-дежурен камион
Материјал:леано железо FCD
Име на бренд: ОЕМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Боја: Според потребите на клиентите.Ние сме во состојба да се справиме со сите видови на сликање на површина или други површински третмани.

Карактеристики:
  • Не е потребно склопување,завршете го целото собрание во Тајван пред испорака
  • Специјална закачалка за нишалка од галванизиран железо,формирање цврста конструкција.Ова може да го намали и спречи абењето на површината
  • Завртката окова произведена од нас треба да трае 2 години во тешки услови и до 5 години во оптимални услови.Некои посебни услови може да бараат замена порано.
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Камион со окови ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Камион со окови ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Камион со окови ->, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со окови производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings