Центар за задни тркала

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Центар за задни тркала, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
Нашите

Центар за задни тркала

се добро продажба со силна техничка strengh, атрактивен appreance, таписерии изработка, убава звук и стабилен квалитет. Ние можеме да добиете долга и стабилна врска со вас.
 • Центар за задни тркала - 42411-2501 HH018
Центар за задни тркала - 42411-2501 HH018 Центар за задни тркала - 42411-2501 HH018
Центар за задни тркала
модел - 42411-2501 HH018
HINO HUB

Направете:ХИНО

Димензии(мм):
Лого(Внатрешен) Лого(Надворешен) Број на дупки
33118 33213 8

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • Широка линија на производи за максимално покривање на апликацијата
 • Целата конструкција од леано железо обезбедува продолжен век на траење
 • Прецизно изработени и направени за да се обезбеди соодветно вклопување
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
42411-2501 HH018
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за задни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за задни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за задни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за задни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC808803 HF017
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за задни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за задни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HI002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings