Заден тапан

Ние сме извозници од Taiwan одлуки Заден тапан. Со својот огромен трговски знаење и индустриски искуство, компанијата прерасна во скокови и границите во оваа индустрија. Посветени на нашите мотото "Квалитет, квантитет и навремена испорака", ние сме во моментов во можност да го прошириме нашето крилја на сите делови во светот, во трговијата на мало, угостителство и корпоративниот сектор. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.
Ние би сакале да се приклучат вас рака под рака да излезат состојба на

Заден тапан

, Да се ​​воспостави добар корпоративен имиџ и да го отвори вашиот пат кон успехот. Чекајќи вашите првични одговор. И ние сме љубезно задоволство да корпорации со вас.
  • Заден тапан - DN005
Заден тапан
модел - DN005
СКАНИЈА СПИРАЧКИ ДРАМ.СТРАНА за тапан Заден

Направете:СКАНИЈА

Димензии(мм):
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
410 248 183 295 10 23

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Супериорни перформанси на сопирање потребни за безбедно возење
  • Сигурен и достапен тапан за сопирање
  • Професионални’префериран избор за извонреден квалитет,перформанси и вредност
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4090 DH013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DI003-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
342880 DN004
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings