Задни сопирачки за тапани

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Задни сопирачки за тапани in Taiwan која има висок квалитет и разни бои. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Задни сопирачки за тапани

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
 • Задни сопирачки за тапани - 8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
Задни сопирачки за тапани
модел - 8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
ISUZU N SERIES 6 СТУД ДРУМ ЗА СОЧИРАЕ.СПИРАЧКА ЗА ДРАМ напред и назад

Направете:ИСУЗУ Н СЕРИЈА
Модел:
 • NRP75 07/2005-2007
 • НПР75 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • НПР75 2012 година-05/2015
 • NQR70 1998 година-10/2002
 • NQR70 11/2002-2005
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
320 164 136 156 6 23.5

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количината на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • не“надвор од круг”проблем
 • сопирање дупнато/правилно изработена монтажа на пилот
 • може да се направат прилагодени нарачки
Други достапни броеви на делови:
1-42315-0930 1-42315-1263 1-42315-1341 1-42315-1361 1-42315-1381 1-42315-1382
1-42315-1940 1-42315-1941 1-42315-1942 1-42315-1943 1-42315-2080 1-42315-2082
1-42315-2183 1-42315-2184 1-42315-2203 1-42315-2660 1-42315-2661 1-42315-2781
1-42315-2800 1-42315-3032 1-42315-3281 1-42315-3291 1-42315-3361 1-42315-3371
1-42315-3380 1-42315-3381 1-42315-3400 1-42315-3580 1-42315-3590 1-42315-3591
1-42315-3600 1-42315-3610
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки за тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки за тапани производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки за тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки за тапани производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
43512-3331 43512-3341 DH029
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки за тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки за тапани производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings