Задни сопирачки

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Задни сопирачки во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Тие се високо ефикасни и нудиме одлична услуга во процесот на користење. Ние се осигура дека овие

Задни сопирачки

се произведени од страна на нашите добавувачи користење меѓународните стандарди за квалитет да понуди одлични квалитетни производи на нашите клиенти.
  • Задни сопирачки - DN005
Задни сопирачки
модел - DN005
СКАНИЈА СОПИРАЧКИ ДРАМ ДОЗАДИ.СОПИРАЧКО ДРАМ

Направете:СКАНИЈА

Димензии(мм):
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
410 248 183 295 10 23

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Сите работи ги изведуваат обучени инженери
  • Усогласете се со безбедносните прописи
  • Стоковниот материјал се користи во процесот на производство
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
1852817 1402272 1386686 1367735 DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Задни сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Задни сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
IVECO
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings