Ротори на задната сопирачка

Нуди широк спектар на материјали креирани Ротори на задната сопирачка од нас се смета за нивниот квалитет врз основа карактеристики. Бидејќи ние ги користиме само автентични материјали во креирањето на нашиот асортиман на токи, со што нашата палета на токи е класа одделно. Имаме потребните капацитети за да се прилагодите на нашите производи, како на барањата на нашите клиенти.
Нашите добро опремени објекти и одлична контрола на квалитетот во сите фази на

Ротори на задната сопирачка

ни овозможува да се гарантира целосна клиент? И задоволство.
 • Ротори на задната сопирачка - 42431-37050 42431-37090 DT041
Ротори на задната сопирачка
модел - 42431-37050 42431-37090 DT041
Дискови за сопирање ХИНО ДУТРО.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.РОТОРСКА СОПИРАЕ НАЗАД

Направете:ХИНО ДУТРО
Модел:
 • XKU645 XKU655 ХИБРИД ЕВРО 5 2011
 • XZU306 307 347 407
 • XZU308R 2011 година-
 • XZU417 R 2006 година-2011
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Дебелина Дијаметар на дупка во центар Студ
280 93 30 140 5
Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Не“надвор од круг”проблем
 • Правилно складирање и ракување
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
42431-37040 42431-37050 42431-37070 42431-37090 42431-37101 43512-37040
43512-37080 43512-37120 43512-37130
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
42431-37050 42431-37090 DT041
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на задната сопирачка, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на задната сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на задната сопирачка, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на задната сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ротори на задната сопирачка, треба да знаете за највисок квалитет на Ротори на задната сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
0012592 NKR DI055
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings