Делови за машини

Како професионален Делови за машини производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Делови за машини за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Нашата мисија е да се здобијат со одржлива конкурентна предност преку обезбедување на нашите клиенти со највисок квалитет

Делови за машини

. Ние навистина се надеваме да го прошириме бизнисот во соработка со поединци и компании од целиот свет.
 • Делови за машини - Machinery parts
Делови за машини
модел - Machinery parts
Делови за машини

Материјал:Сиво железо FC25~30
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FC250 HT250 FC250 G3500 EN-GJL-250

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм*14
 • Центар за машини 100~700 мм*4

Карактеристики:
 • Ние се истакнуваме во производство на многу видови машински делови повеќе од 15 години
 • Нашата услуга со едно запирање нè прави да се издвојуваме од нашиот конкурент и да го добиеме сертифицирањето од светската соработка
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Machinery parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за машини, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за машини, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за машини, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за машини производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Valves, pumps, cover, fitting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings