Замаец со високи перформанси

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Замаец со високи перформанси производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Замаец со високи перформанси

.
 • Замаец со високи перформанси - 12310-95163 12310-NB00E FN-10
Замаец со високи перформанси - 12310-95163 12310-NB00E FN-10 Замаец со високи перформанси - 12310-95163 12310-NB00E FN-10
Замаец со високи перформанси
модел - 12310-95163 12310-NB00E FN-10
НИСАН НЕ6Т ДВИЕЕ

Направете:NISSAN PK
Модел:
 • PKC310 PK240 PK250 1995 година-2003
 • CWA310/CW240 CW250 1996 година-2002
 • CWA15 1993 година-1996
 • CWA14 1992 година-1993

Димензии:ММ(Милиметар)
Дијаметар Заби Дупка
380 145 9

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Дизајниран за ефикасно складирање на ротациона енергија
 • Набавете цел спектар на замаец
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
12310-95163 12310-97619 12310-97706 12310-NB00E 12310-Z3026 12310-Z3679
12310-Z5705 13405-23660-71 13450-58070 13450-58090 YM129930-21590
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
12310-95163 12310-NB00E FN-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец со високи перформанси, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец со високи перформанси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ME221405 FF-23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец со високи перформанси, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец со високи перформанси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
13450-5260 FH-25
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец со високи перформанси, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец со високи перформанси производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-12331-3880 1-12331-388 FI-21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings