Тапани за сопирачки со тешки камиони

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на Тапани за сопирачки со тешки камиони производи. Ние се уште инсистираме на одржување на промовирање и менување на вештини за да добиете повеќе подобро одлични производи и нудат прилично услуга за нашите клиенти. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние сме искусни компанија специјализирана за извоз

Тапани за сопирачки со тешки камиони

. Секогаш ги одржуваме строга контрола на квалитетот кој заработил ни висок углед меѓу странските пазари. Нашата цена е поконкурентни како ние го имаме нашиот сопствен база.
  • Тапани за сопирачки со тешки камиони - 43512-4950 DH058
Тапани за сопирачки со тешки камиони
модел - 43512-4950 DH058
ХИНО СПИРАЧКИ ДРАМ ДОЗАДИ.СОПИРАЧКО ДРАМ

Направете:ХИНО 500
Модел:FE7J 2011 година-ЕУРО 5

Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
370 186 160 214 8 22.5

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
начини за плаќање:
  • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
  • Western Union
  • PayPal

Карактеристики:
  • Теренска тест на сигурност
  • Гаранција за натпревар
  • Осигурете се дека секој возач добива оптимална моќ на запирање
Други достапни броеви на делови:
43512-2180 43512-2350 43512-2360 43512-2390 43512-2420 43512-2421
43512-2430 43512-2790 43512-2830 43512-3240 43512-3020 43512-3570
43512-3571 43512-3580 43512-3581 43512-3760 43512-3410 43512-3420
43512-4010 43512-4011 43512-4020 43512-4820 43512-4830
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-4950 DH058
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Тапани за сопирачки со тешки камиони ->, треба да знаете за највисок квалитет на Тапани за сопирачки со тешки камиони производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MC808786 MC808789 DF054
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Тапани за сопирачки со тешки камиони ->, треба да знаете за највисок квалитет на Тапани за сопирачки со тешки камиони производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
43512-4100 DH014
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Тапани за сопирачки со тешки камиони ->, треба да знаете за највисок квалитет на Тапани за сопирачки со тешки камиони производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
43207-90202 DU022
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings