Вентил на портата

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. снабдувач и производител на Вентил на портата. Нашата палета на производи вклучува многу аспекти. Неговата цена ефикасност е предност. Ние обезбедуваме производи со две дупки, кој се користи со користење чиста електролитски бакар и се annealed да се обезбеди оптимална еластичност. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние сме insisit за истражување

Вентил на портата

кои ги исполнуваат специфични барања од клиенти. За повеќе информации, посетете ја нашата веб страница или да не контактирате слободно.
 • Вентил на портата - Valves, pumps, cover, fitting
Вентил на портата - Valves, pumps, cover, fitting Вентил на портата - Valves, pumps, cover, fitting
Вентил на портата
модел - Valves, pumps, cover, fitting
Вентили,пумпи,прекривка,фитинг

Материјал:Сиво железо FC25~30
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FC300 HT300 FC300 ASTM A48M 300 EN-ГЈС-300

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм*14
 • Центар за машини 100~700 мм*4

Карактеристики:
 • Нашата иновативна технологија ни овозможува да останеме чекор понапред од нашите конкуренти обезбедувајќи го најширокиот асортиман на производи.
 • Производите се тестираат пред испорака
 • Понудете огромна предност во силата
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Valves, pumps, cover, fitting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Вентил на портата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Вентил на портата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Machinery parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Вентил на портата, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings