Центар за предни тркала

Ние се техничка Центар за предни тркала производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот, фабрика во Taiwan. Активен интерес, ние може да ви обезбеди со најновиот проект на пазарот со најповолна цена и услуга. Ние прифаќаме ОЕМ и ODM наредби. Со силна позадина дизајнери и производствени погони, ние може да произведе разни производи според барањата на дел на клиентот. Откако ќе се обиде, ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите

Центар за предни тркала

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.
 • Центар за предни тркала - HI002
Центар за предни тркала
модел - HI002
ISUZU V10-330 ПРВ ПРЕДЕН ТРКАЛ(Со ABS/Без ABS)

Направете:КАМИОН ИСУЗУ/ТРЕЈЛЕР

Димензии(мм):
Лого(внатрешен) Лого(надворешен) Не.на дупки Нишка
32219 32218 8 M14X1.5 ИЛИ M14X2.0

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • нанесе 'рѓа-превентивно обложување
 • Иста тежина како и оригиналните делови
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
HI002
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за предни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за предни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за предни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за предни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC808803 HF017
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Центар за предни тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Центар за предни тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42411-2501 HH018
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings