Предни ротори

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Предни ротори. И наш фабрика е во Taiwan, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Предни ротори

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
 • Предни ротори - 8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
Предни ротори
модел - 8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
ISUZU NKR77 03/2005-09/Диск за сопирање 2007 година.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.РОТОРСКА СПИРАЧКА ПРЕДЕН

Направете:ISUZU N
Модел:
 • НКР 77 03/2005-09/2007
 • НПР75 2012 година-05/2015
 • НПР75 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • NNR85 45 55 65-150 2016 година-
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Дебелина Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
293 57.5 40 110 12 12X12.3

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Сопирачка за намалување на бучавата,Без вибрации
 • Иста тежина како и оригиналните делови
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
1-42315-3390 5-42315-0204 5-42315-0350 5-42315-0410 5-42315-0411 5-42315-0413
8-94121-4282 8-94335-0292 8-94342-2031 8-94382-0862 8-94382-8840 8-94382-8842
8-94382-8843 8-94382-8941 8-94382-8951 8-94385-6500 8-94385-6503 8-94457-4323
8-94457-4330 8-94457-4333 8-94476-6710 8-97034-7700 8-97034-7701 8-97034-7702
8-97034-7703 8-97081-2181 8-97081-2182 8-97081-2191 8-97081-2192 8-97085-0710
8-97085-0711 8-97094-4342 8-97102-0011 8-97102-0012 8-97102-0013 8-97188-0160
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Предни ротори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Предни ротори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0012592 NKR DI055
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Предни ротори, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42431-37050 42431-37090 DT041
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings