Сопирачки за предни тапани

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Сопирачки за предни тапани, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите производи со висок квалитет на материјали и напредна технологија механизам може да ги исполни современи стилови.
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Сопирачки за предни тапани

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
  • Сопирачки за предни тапани - DI003-1
Сопирачки за предни тапани
модел - DI003-1
Сопирачки тапан ISUZU CVR.ПРЕДЕН ДРАМ СОЧИНК

Направете:ISUZU
Модел:
  • CXZ51 2000 година-2005
  • FTR32 1992 година-1996
  • FVM23 2000 година-2007
  • FVR11 12 13 0984-1992
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
410 200 153 285 10 22

Информации:
Материјал: леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Аголот на шамот го следи дизајнот на OE
  • Во согласност со стандардите на системот за квалитет ISO
  • Специфичен дизајн на возило
Други достапни броеви на делови:
0012592 1-42315-2643 1-42315-3680 8-97331-2912 8-97331-2913
8-97331-2914 1-42315-3240 1-42315-3370 8-94373-9432 8-97036-3677
8-97168-6111 8-97387-2290 8-98006-3950
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
DI003-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за предни тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за предни тапани производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4090 DH013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за предни тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за предни тапани производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
342880 DN004
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за предни тапани, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за предни тапани производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings