Ротори на предниот диск

Како професионален Ротори на предниот диск производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Ротори на предниот диск за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Ротори на предниот диск

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
 • Ротори на предниот диск - 0012592 NKR DI055
Ротори на предниот диск
модел - 0012592 NKR DI055
Диск за предни сопирачки ISUZU NKR.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.СОПИРАЧКО РОТОР

Направете:СЕРИЈА НА ISUZU NKR
Модел:
 • Isuzu NKR55
 • Isuzu NKR69
 • Isuzu NKR77
 • Isuzu NKR85
Димензии(мм):
Внатрешен дијаметар Висина Дебелина Дијаметар на дупка во центар Студ
275 98.5 30 111 5

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Имајте 'рѓа-превентивно обложување
 • Прецизно изработени за да нема вибрации,форма и функција
 • Загарантирана опрема
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
0012592 NKR DI055
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ротори на предниот диск, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ротори на предниот диск, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ротори на предниот диск, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42431-37050 42431-37090 DT041
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings