Предна сопирачка

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. имаат броеви на истакнати дизајнери, инженери, извоз бизнисмен, маркетинг, производство и професионален менаџмент сила. Преку истражување и развој постојано, за прием на странски напредна технологија, усовршување и подобрување на нашите уметност и занаети, нагласувајќи на квалитетот, нашата Предна сопирачка стана специјален уметност и занаетчиство.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

Предна сопирачка

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Предна сопирачка - 43512-36101 43512-36100 DT003
Предна сопирачка
модел - 43512-36101 43512-36100 DT003
ДРUMАН ЗА СОЧУВАЕ ЗА ТУОТА КАСТЕР.ДРУМСКА СОЧИНА FT

Направете:Автобус на TOYOTA COASTER
Модел:
  • BU60 1988 година-1995
  • БУ61 1988 година-1998
  • BU63 0984-0987
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар: Висина: Патека на сопирачките: Дијаметар на дупка во центар: Студ: Големина на обетка:
320 106 93 107 5 13.5

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Тапаните се инженерски,тестиран и сертифициран за безбедно и ефикасно изведување
  • Завршувањето на мазната површина обезбедува помалку пауза за чевли-со време
  • Теренска тест на сигурност
Други достапни броеви на делови:
42431-36110 42431-36120 42431-36130 42431-36150 42431-37030 43512-36051
43512-36100 43512-36101 43512-36110 43512-36120 43512-36190
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Предна сопирачка ->, треба да знаете за највисок квалитет на Предна сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MC889939 MC889940 DF059
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Предна сопирачка ->, треба да знаете за највисок квалитет на Предна сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Предна сопирачка ->, треба да знаете за највисок квалитет на Предна сопирачка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Bus Parts-DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings