Камион со замаец

Ние се одржи експертиза во обезбедувањето на нашиот квалитет свесен клиенти добро дефинирани Камион со замаец. Ние нудиме овие во различни спецификации и дизајни, како на потребите на нашите клиенти во пазарот водечки цени. Производите понудени од наша страна строго проверени во секоја фаза на развој за да се обезбеди за висок квалитет и атрактивни дизајни.
Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

Камион со замаец

производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!
 • Камион со замаец - ME221405 FF-23
Камион со замаец - ME221405 FF-23 Камион со замаец - ME221405 FF-23
Камион со замаец
модел - ME221405 FF-23
Замаец ФУСО Кантер

Направете:ФУСО КАНТЕР
Модел:
 • FE83D 4.5Т 2008 година-2011
 • FE84D 6.5Т 2007 година-2011
 • FE85D 7.5T&8.2Т 2008 година-
 • Автобус FE64DJ ROSA 2007 година-2012
Димензии:ММ(Милиметар)
Дијаметар Заби Дупка Цензура дупка
325 114 6 58

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Нанесете термичка обработка на прстенести запчаници
 • Правилно складирање и ракување
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
МЕ012546 МЕ012549 МЕ012531 МЕ012532 ME240067 МЕ032692 МЕ032693
МЕ032694 МЕ062698 МЕ062829 МЕ062830 МЕ072102 МЕ072129 МЕ072139
МЕ072248 МЕ072295 МЕ072585 МЕ082573 МЕ093092 МЕ150497 МЕ151854
МЕ151858 МЕ180143 МЕ180144 МЕ221405 ME300837
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
ME221405 FF-23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со замаец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
13450-5260 FH-25
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со замаец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-12331-3880 1-12331-388 FI-21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Камион со замаец производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12310-95163 12310-NB00E FN-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings