Дел од камион со замаец

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Дел од камион со замаец и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Ние сме стручни во производство

Дел од камион со замаец

. Ние ќе ви обезбедиме сигурен ниво на квалитетни услуги и производи кои постојано ќе ги исполнуваат или надминуваат барањата на нашите клиенти.
 • Дел од камион со замаец - 13450-5260 FH-25
Дел од камион со замаец - 13450-5260 FH-25 Дел од камион со замаец - 13450-5260 FH-25
Дел од камион со замаец
модел - 13450-5260 FH-25
Замаец HINO GD500

Направете:ХИНО 500
Модел:
 • FD8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • FT8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • GD8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • GT8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
Димензии:ММ(Милиметар)
Дијаметар Заби Дупка Цензура дупка
350 129 5 56

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Карактеристики:
 • Сите дупки се дупчат со 4-Центар за машинска оска
 • Тест за балансирање се изведува на секој замаец
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
13450-1162 13450-1191 13450-1192 13450-1320 13450-1912 13450-1993
13450-2020 13450-2390 13450-2393 13450-2401 13450-2413 135450-2414
13450-2415 13450-2741 13450-2830 13450-3700 13450-3711 13450-4750
13450-5260 13450-78062 13450-E0B60 13450-E0B61 13450-E0G60 13450-E0G70
13450-E0G71 13450-E0L50 13450-0EL60
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
13450-5260 FH-25
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел од камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Дел од камион со замаец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
ME221405 FF-23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел од камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Дел од камион со замаец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-12331-3880 1-12331-388 FI-21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дел од камион со замаец, треба да знаете за највисок квалитет на Дел од камион со замаец производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
12310-95163 12310-NB00E FN-10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings