Фитнес опрема

Taiwan производителот, снабдувачот, SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. беше добро познат компанијата да обезбеди Фитнес опрема производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Целиот персонал ќе се обиде да обезбеди повеќе високо ниво

Фитнес опрема

и со полно работно срце услуги за нашите клиенти да се вклучат во прошири плима на индустријата. На производи се нудат на нашите клиенти во различни форми, големини, бои и бои да се прилагодат на барањата на нашите клиенти.
 • Фитнес опрема - Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
Фитнес опрема - Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike Фитнес опрема - Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
Фитнес опрема
модел - Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
Фитнес опрема,Гира,Врти велосипед

Материјал:Сиво железо FC25~30
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FC250 HT250 FC250 G3500 EN-GJL-250

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм*14
 • Центар за машини 100~700 мм*4

Карактеристики:
 • Нашите производи се достапни на пазарот во различни спецификации според барањата на нашите клиенти и тие се направени со користење на најквалитетни материјали и софистицирани технологии од експерти за да обезбедат максимално задоволство на клиентот.
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Fitness Equipment, Dumbbell, Spinning bike
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фитнес опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Фитнес опрема производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Machinery parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фитнес опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Фитнес опрема производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Sheave, pulley wheel, grooved wheel, pulley
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Фитнес опрема, треба да знаете за највисок квалитет на Фитнес опрема производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Valves, pumps, cover, fitting
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings