Замаец на моторот

Ние сме компанија која се бави со производство, снабдување и извоз на висок квалитет на Замаец на моторот кои се прецизно изработени и многу прецизна направи. Нашите производи понуди трајни и долготраен век на клиентите. Нашата компанија има добро обучени маркетинг и материјал ракување кадар ние сме страсно посветена избави иновативни производи на нашите клиенти на време за да изградат посветла и одржлива иднина.
Добар квалитет, конкурентна цена

Замаец на моторот

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
 • Замаец на моторот - IVECO
Замаец на моторот
модел - IVECO
Замаец IVECO

Модел:Средни и големи камиони,комерцијални возила,Автобуси
Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Карактеристики:
 • Во согласност со стандардите на системот за квалитет ISO
 • Произведени со употреба на иновативни технологии за да се обезбеди точна и прецизна големина на производот и исто така намалување на трошоците за производство на производот.
 • Одговара на димензионални,спецификации за јачина и тежина
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
IVECO
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец на моторот, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец на моторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец на моторот, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец на моторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1852817 1402272 1386686 1367735 DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Замаец на моторот, треба да знаете за највисок квалитет на Замаец на моторот производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
HB049
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings