Заден сопирачки за тапан

Нашите производи се популарни во производството, снабдувањето и извоз на сите сфери на животот во Taiwan. Благодарение на моќната дистрибутивната мрежа и вешти работодавците, нашите Заден сопирачки за тапан производи имаат најдобар квалитет и најконкурентна цена. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Заден сопирачки за тапан

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
 • Заден сопирачки за тапан - 43207-90202 DU022
Заден сопирачки за тапан
модел - 43207-90202 DU022
УД СПРАЧНИЧКИ ДРАМ.СТРАНА за тапан Заден

Направете:УД
Модел:
 • PKC8E 2011 година-ЕУРО 5
 • CWB5E 2012 година
 • CKB5E 2014 година
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
410 255 230 281 10 26

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Технички детали
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите.

Карактеристики:
 • Оптимална изведба на бучава и дисипација на топлина
 • Аголот на шамот го следи дизајнот на OE
 • Во согласност со стандардите на системот за квалитет ISO
Други достапни броеви на делови:
40206-90011 40206-90119 40206-90162 40206-90166 40206-90167 40206-90176
40206-90201 40206-90205 40206-90206 40206-90219 40206-90260 40206-90302
40206-NA00A 40206-Z5009 40206-Z5016 40206-Z5077 43207-5100 43207-90103
43207-90107 43207-90118 43207-90119 43207-90160 43207-90170 43207-90175
43207-90202 43207-90208 43206-MB410 43207-Z5009 43207-Z5016 43207-Z5018
43207-Z5067 43207-Z5071 43207-Z5072 43207-Z5073 43207-Z5077 43207-Z5078
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43207-90202 DU022
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден сопирачки за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден сопирачки за тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC808786 MC808789 DF054
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден сопирачки за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден сопирачки за тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4100 DH014
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Заден сопирачки за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Заден сопирачки за тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4950 DH058
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings