Тапан за сопирање тапан

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е еден од најголемите производители на Тапан за сопирање тапан in Taiwan. Ние извоз на нашите производи сите на светот, и уживаат во добра репутација за нивниот супер квалитет и најдобра цена. Набавка на нови и квалитетни производи за нашите клиенти е целта на нашата компанија. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашите

Тапан за сопирање тапан

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
  • Тапан за сопирање тапан - 342880 DN004
Тапан за сопирање тапан
модел - 342880 DN004
СКАНИЈА СПИРАЧКИ ДРАМ.СТРАНА за тапан Заден

Направете:СКАНИЈА 113
Модел:

Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
413 320 268 295 10 23.5

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Исполнете го SAE стандардот за цврстина на истегнување
  • Направено според строгите стандарди за квалитет за сигурност и перформанси
  • Произведени со употреба на иновативни технологии
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
342880 DN004
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирање тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирање тапан производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4090 DH013
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирање тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирање тапан производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DI003-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапан за сопирање тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Тапан за сопирање тапан производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DN005
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings