Собрание на сопирачката за тапан

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е посветен на создавање на најдобрите производи за клиентите во целиот свет. Ние производство, снабдување и извоз Собрание на сопирачката за тапан Ние работиме тесно со нашите клиенти во широк спектар на индустрии и за различни апликации потреби. По многу години напори, компанијата добро развиени и направен голем напредок; Во меѓувреме, се соочува со конкуренција на пазарот, ние секогаш се држи до раководството упатство на човековите ориентирана, научни управување и одличен квалитет.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Собрание на сопирачката за тапан

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
 • Собрание на сопирачката за тапан - MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
Собрание на сопирачката за тапан
модел - MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
Светло на MITSUBISHI FUSO CANTER-Дежурно комерцијално возило 1981 година-СТРАН ДРАМ.Стручно собрание на сопирачките за напред и заден тапан.

Направете:MITSUBISHI/ФУСО КАНТЕР
Модел:
 • FG649 6.0T 10/2002-11/2007
 • FG639 08/1995-06/1996
 • FG637 7/1996-10/2002
 • FE84P 6.5T 02/2005-10/2007
 • FE649 10/2002-08/2005
Димензии:(мм)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
320 132 95 165 5 19.5

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Навремена испорака:Време:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количината на нарачката)

Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите

Карактеристики:
 • Сопирачка за намалување на бучавата
 • Без вибрации
 • Иста тежина како и оригиналните делови
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
 • Загарантиран стандард за квалитет на OEM
 • Позитивни повратни информации од клиенти од домашниот и меѓународниот пазар

Други достапни броеви на делови:
MC528378 МК528545 MC759593 MC805748 MC807783 MC808517 MC812943
MC814134 MC824861 MC828460 MC828490 MC828491 MC832561 MC835621
MC837979 MC837980 MC837989 MC865369 MC865370 MC886503
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Собрание на сопирачката за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-3331 43512-3341 DH029
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Собрание на сопирачката за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Собрание на сопирачката за тапан, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings