Диск ротор

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Диск ротор. Имаме напредна центар за управување и културната теорија Групи и технологија 'рбетот. Со години на искуство во производство и техники на истражување во оваа област, ние сме квалификувани трговски & Контрола на квалитетот поделба од кого ние го контролираме квалитетот на производството, како на стандардна клиентот. ние може да стане многу доверлив извозници, производители и добавувачи.
Нашата најголема предност е нашата посветени вработени, кои обезбедуваат одличен

Диск ротор

. Нашиот искусен, пријателски персонал се обучени да одговорат веднаш да вашите прашања и целосно да се објасни дизајн барања.
 • Диск ротор - MC894847 DF069
Диск ротор
модел - MC894847 DF069
Дискови за сопирање MITSUBISHI FUSO CANTER.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.РОТОРСКА СПИРАЧКА ПРЕДЕН

Направете:MITSUBISHI/ФУСО КАНТЕР
Модел:
 • FE83D 4.5T 03/2008-03/2011
 • FEA61 515 TIPPER EURO 5 2011-
 • FEB51 615 EURO 5 2011-
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Дебелина Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
293 54 40 110 5 M12X1.75
Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Информации:
Материјал: леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

​​​​Карактеристики:
 • Сопирачка за намалување на бучавата,Без вибрации
 • Иста тежина како и оригиналните делови
 • Произведени според спецификациите на OE за соодветност,форма и функција
Други достапни броеви на делови:
МБ060501 МБ060504 MB295429 MB295743 MC809031 MC813292
MC814121 MC819122 MC828384 MC832266 MC838278 MC838279
MC838281 MC838283 MC838284 MC862427 MC862724 MC862725
MC865169 MC865170 MC874014 MC894186
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Диск ротор, треба да знаете за највисок квалитет на Диск ротор производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-97387-2290 8-97168-6111 DI048
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Диск ротор, треба да знаете за највисок квалитет на Диск ротор производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
0012592 NKR DI055
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Диск ротор, треба да знаете за највисок квалитет на Диск ротор производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
42431-37050 42431-37090 DT041
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings