Тапан за сопирачки за автобуси

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. Со акумулација на години искуство во производство, снабдување Тапан за сопирачки за автобуси. Имаме прошири нашиот бизнис во дизајнирање, производство, маркетинг и по продажбата на услугата на нашата линија на пополнете машини. Ние може да понуди сопствен филер опрема, инсталација и монтажа на услуги во согласност со клиенти спецификации. Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина. Добредојдовте на нашиот сајт и да некои истрага за нас.

Тапан за сопирачки за автобуси

достапни во различни димензии, овие може да се прилагоди според специфичните барања на нашите клиенти. Понатаму, ние се тестираат овие строго пред да се потребите на нашите клиенти. Нашите производи се во согласност со добро дефинирани индустриски стандарди и достапни на разумни стапки.
  • Тапан за сопирачки за автобуси - MC889939 MC889940 DF059
Тапан за сопирачки за автобуси
модел - MC889939 MC889940 DF059
MITSUBISHI/ФУСО РОСА АВТОБУССКИ СОПЧЕ DRЕ ДАРУМ.СОПИРАЧКО ДРАМ

Направете:MITSUBISHI FUSO ROSA
Модел:
  • BE649 2002 година-2007
  • БЕ64ДJ РОСА Автобус 2007 година-2011
  • БЕ64ДJ РОСА БУС 2012
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
320 142.5 120 165 5 19

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Инженерно и тестирано за да обезбеди години супериорен,грижи се-слободно работење
  • Осигурете се дека секој возач добива оптимална моќ на запирање
  • Балансирањето на мелницата за спецификации на ОЕ ги елиминира вибрациите
Други достапни броеви на делови:
MC112024 MC112076 МК321338 МК321339 МК326216 MC385560
MC808785 MC808786 MC808789 MC827456 MC828461 MC828463
MC828489 MC886233 MC889939 MC889940
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MC889939 MC889940 DF059
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Тапан за сопирачки за автобуси, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Тапан за сопирачки за автобуси, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Bus Parts-DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Тапан за сопирачки за автобуси, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings