Сопирачки и ротори

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Сопирачки и ротори. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Нашите производи се познати по својата ниска цена, добар квалитет и добри по продажба на акции service.Our пазарот се шири. Ние се уште се обидуваат потрудиме да произведе иновативни производи и да се обезбеди повеќе и подобро

Сопирачки и ротори

на нашите купувачи.
  • Сопирачки и ротори - Bus Parts-DN053
Сопирачки и ротори
модел - Bus Parts-DN053
СКАНИЈА РАБОТЕЕ НА СОЦИЈА ЗА АВТОБУСИ.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.СОПИРАЧКО РОТОР

Направете:СКАНИЈА 4 Автобус 4-/Ф.-/К.-/Н.-Серии
Модел:4-Серија AM/АМА/АМИ,Н.е./АДА,АРА/АСА Ф.-/К.-/Н.-Серија AM/АМА/АМИ,Н.е./АДА,АРА/КАКО

Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Дебелина Ширина Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
430 131 44 208 10 М16

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  • Добар квалитет
  • Гаранција за натпревар
  • Супериорна металургија и построги толеранции што резултираат во оптимални перформанси
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Bus Parts-DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки и ротори, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки и ротори производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MC889939 MC889940 DF059
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки и ротори, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки и ротори производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки и ротори, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки и ротори производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings