Камион за тапани за сопирачки

Ние сме една реномирана и за повеќе од 40 години успешно Taiwan производителот, набавувачот и извозник во Камион за тапани за сопирачки. Нашата фабрика е декориран со комплетна опрема за серија производни постапки, може да обезбеди над-сите контрола во quality.Whether ќе бараат конкурентни цени, квалитет на производот, или целосно прилагодени кабел за да ги задоволат вашите посебни барања, ние сме секогаш тука за да понуди висок квалитет кабел со најдобрите service.Welcome да ја посетите нашата веб-сајт за да добиете повеќе информации за нашите производи и да се забрза нашата меѓусебно разбирање.
Нашите

Камион за тапани за сопирачки

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
  • Камион за тапани за сопирачки - MC808786 MC808789 DF054
Камион за тапани за сопирачки
модел - MC808786 MC808789 DF054
MITSUBISHI/ФУСО СПРАН ДРУМ.СОПИРАЧКО ДРАМ

Направете:MITSUBISHI FUSO FM555
Модел:
  • FM555 1988 година-1990
  • FM657 БОРБА 1997-2002
  • FV458 1985 година-1995
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
410 247 208 290 10 25

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
начини за плаќање:
  • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
  • Western Union
  • PayPal

Карактеристики:
  • Сопирачка за намалување на бучавата
  • Точна обработка
  • Точен метод на складирање
Други достапни броеви на делови:
MC835974 MC862380 MC862381 MC869908 MC889656 МК328387
МК384716 МК528356 МК528360 МК528544 МК528725 МК528726
МК528732 МК530798 МК530799 МК530800 МК530801
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MC808786 MC808789 DF054
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион за тапани за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Камион за тапани за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4100 DH014
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион за тапани за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Камион за тапани за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4950 DH058
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камион за тапани за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Камион за тапани за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43207-90202 DU022
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings