Предна тапан за сопирачки

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Предна тапан за сопирачки производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
Ние производство и извоз на

Предна тапан за сопирачки

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
 • Предна тапан за сопирачки - 43512-3331 43512-3341 DH029
Предна тапан за сопирачки
модел - 43512-3331 43512-3341 DH029
Тапан за сопирачки HINO 500 Серија FD8J.Предна сопирачка за тапан

Направете:ХИНО 500 СЕРИЈА
Модел:
 • FC7J 2011 година-2016 ЕУРО 5
 • FD8J 2008 година-2011 ЕУРО 4
 • FD7J 2011 година-2016
 • FD3W FD3H HAWK 1991 година-1996
 • FD1J FD2J RANGER 1996 година-2002
Димензии(мм):
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
320 157 124 164 6 22.5

Боја:
 • Авион црна
 • Рубин црвено
 • Друга потребна боја според клиентите’побарувачката
Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001

Време на достава на испорака:достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количината на нарачката)
Методи на испорака:
 • Површина
 • Економичен воздух
 • Експрес
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal
Пакување:
Внатрешно пакување: Тешка картонска амбалажа од независен тип А1.Совршена големина на поставување за да спречите картонот да биде преголем и да предизвика судир и оштетување на производот.
Надворешно пакување: ISPM 15 термички обработена дрвена палета.Индустриски филм за намалување на палети(ЈП филм).Ладно-ниско се стркала-железен појас за врзување од јаглероден челик.
Друго пакување: Други барани методи за пакување кои се бараат од клиентите

Карактеристики:
 • Прецизно изработени за работа без вибрации
 • Имајте 'рѓа-превентивно обложување
 • Нудат квалитет,сигурност и издржливост на ОЕ
 • Прифатете мала количина пробен налог
 • Транспарентен процес на производство што обезбедува точна проценка на времето на испорака
 • Професионален и искусен тим за продажба што течно зборува англиски,Јапонски,и кинески да се обезбеди бариера-бесплатна комуникација и консултации.
Други достапни броеви на делови:
43512-1710 43512-1720 43512-1801 43512-2260 43512-2640
43512-2650 43512-2660 43512-3490 43512-3660
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-3331 43512-3341 DH029
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Предна тапан за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Предна тапан за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB060504 MB295429 MC838279 MC838283 MC894186 MC828384 DF035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Предна тапан за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Предна тапан за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-97102-0012 8-97102-0011 8-97102-0013 8-97188-0161 8-97102-0010 DI035
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Предна тапан за сопирачки, треба да знаете за највисок квалитет на Предна тапан за сопирачки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings