Резервни делови за чамци

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е специјализирана производител во Taiwan. Ние прилично сигурен дека високата класа опрема, одлична технологија за управување и богато искуство во оваа линија ќе ни помогне да се гарантира да обезбеди врвен квалитет Резервни делови за чамци, На тој начин можат да ги задоволи променливите потреби на потрошувачите ефективно.
Нашите

Резервни делови за чамци

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
 • Резервни делови за чамци - Marine Parts, Boat Parts, Ship Parts
Резервни делови за чамци
модел - Marine Parts, Boat Parts, Ship Parts
Морски делови,Делови за чамци,Делови за брод

Материјал:Осетливо железо FDC450~800
Референца на материјал:
Тајван Кина Јапонија У.С.. Европа
FCD700 QT700-2 FCD700-3 D7003 EN-ГЈС-700-2
FCD800 QT800-2 FCD800-2 120-90-2 EN-ГЈС-800-2

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд:
 • ОЕМ
 • ОБМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката
Површински третман:
 • Боја во прав
 • ED
 • Црн оксид
 • Галванизација
 • Топла галванизација
Метод на обликување:
 • Мувла од песок
 • Лиење со песок
Капацитет на кастинг(големина):
 • Машина за обликување HSP:L800*W1000*H600
 • Машина за обликување FBOX:L550*W450*H200
Тежина на производот: 0.5~150 кг
Капацитет на обработка(големина):
 • ЦПУ струг 100~700 мм(14 машини)
 • Центар за машини 100~700 мм(4Машини)

Карактеристики:
 • Ние соработуваме со клиенти за развој на нови производи.
 • Дијаметарот и висината се идентични со оригиналните OEM
 • Обезбедете висококвалитетен производ за да спречите затворање на морските оружја.
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Marine Parts, Boat Parts, Ship Parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Резервни делови за чамци ->, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за чамци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Agricultural and tractor parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Резервни делови за чамци ->, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за чамци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Train Parts; Rail Parts; Locomotive parts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Резервни делови за чамци ->, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за чамци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Wind Power Parts, renewable energy, wind energy
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings