Сопирачки назад тапан

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Сопирачки назад тапан in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Опремени со high-end објекти и

Сопирачки назад тапан

од високо квалификувани и искуство професионална компанија thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена. Оди напред, ние се обврзат да им дадеме на нашите најдобри во однос на вредноста и задоволството на клиентите.
 • Сопирачки назад тапан - 43512-4100 DH014
Сопирачки назад тапан
модел - 43512-4100 DH014
ХИНО СПИРАЧКИ ДРАМ.СОПИРАЧКО ДРАМ

Направете:ХИНО 700
Модел:
 • RG1J 1996 година-2003
 • SS1E 2011 година-2016 ЕУРО 5
 • FS1K 1996 година-2002
 • FM8J 2011 година-2016 ЕУРО 5
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ Големина на обетка
406 283 228 282 10 26

Технички детали:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
начини за плаќање:
 • Телеграфски трансфер(Т./Т.)
 • Western Union
 • PayPal

Карактеристики:
 • Добар квалитет
 • Складиран во област ослободена од вишок влага
 • Завршувањето на мазната површина обезбедува помалку пауза за чевли-со време
Други достапни броеви на делови:
43512-2300 43512-2310 43512-2370 43512-2532 43512-2534 43512-2860
43512-3321 43512-3331 43512-3341 43512-3550 43512-3560 43512-4190
43512-4440 43512-4480 43512-4940 43512-4950 4742-E0050
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
43512-4100 DH014
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки назад тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки назад тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC808786 MC808789 DF054
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки назад тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки назад тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-4950 DH058
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки назад тапан, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки назад тапан производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43207-90202 DU022
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings