Резервни делови за автомобили

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Резервни делови за автомобили производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
Ние сме во можност да обезбедат квалитет

Резервни делови за автомобили

со за вашиот убав внимание и очекуваме вашите љубезно истрага наскоро. Ако ви треба било која услуга од нас, ние ќе се потрудиме да ви услуга со цел да имаат шанса да bulid бизнис coopeation со вас.
  • Резервни делови за автомобили - OEM
Резервни делови за автомобили - OEM Резервни делови за автомобили - OEM
Резервни делови за автомобили
модел - OEM
Авто делови FC 200-300 FCD 450-700

Авто делови:Сопирачка за тапан,Диск сопирачка,Центар за тркала,колектор,и добредојде за развој на други видови авто делови
Капацитет на производство(Максимално):550*450*200(мм)
Материјал:
  • ФК 200-300
  • FCD450-700
Име на бренд: ОЕМ
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Боја: Според потребите на клиентите.Ние сме во состојба да се справиме со сите видови на сликање на површина или други површински третмани.

Карактеристики:
  • Имајќи над 30 години искуство во индустријата за лиење,имаме разни професионални софтвери поврзани со кастинг за да му помогнеме и да го поддржиме развојот на нови производи
  • Одлична контрола на квалитетот со голема стабилност на квалитетот на производот
  • Добијте можност за производство на производ според цртежи на клиенти&примероци
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за автомобили, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за автомобили производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за автомобили, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за автомобили производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Резервни делови за автомобили, треба да знаете за највисок квалитет на Резервни делови за автомобили производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
OEM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings