Сопирачки за 4 дискови на тркала

SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD. in Taiwan, Е сеопфатна надворешна трговија компанија производство Сопирачки за 4 дискови на тркала. Со одличен квалитет и целосно конкурентна цена, нашите производи уживаат висок углед меѓу нашите деловни партнери и клиенти. Со години, добивме и продажба на пазарите.
Нашите

Сопирачки за 4 дискови на тркала

одговара на строги норми за квалитет на меѓународниот пазар. Квалитетот е нешто што се земе во нашите чекор, за тоа е неодвоив дел од десната однесување и работа етика. Нашите стандарди за квалитет дејствува како клупата марка за целата индустрија.
  • Сопирачки за 4 дискови на тркала - MC894847 DF069
Сопирачки за 4 дискови на тркала
модел - MC894847 DF069
Дискови за сопирање за автобуси на MITSUBISHI FUSO ROSA.ДИСКИ СОПИРАЕ.РОТОР НА СОПИРАЕ.РОТОРСКА СПИРАЧКА ПРЕДЕН

Направете:MITSUBISHI/ФУСО КАНТЕР
Модел:
  • BE649 ROSA BUS 2002-2007
  • Автобус BE64DJ ROSA 11/2007-2011
  • BE64DF ROSA BUS 2012
Димензии:ММ(Милиметар)
Внатрешен дијаметар Висина Патека на сопирачките Дијаметар на дупка во центар Студ
293 54 40 110 5

Информации:
Материјал: Леано железо
Име на бренд: NBC
Потекло: Тајван
Сертификација: ISO 9001
Време на достава на испорака: достапни акции,испратен во рок од 1 до 2 работни дена(зависат од количините на нарачката)
Боја: според клиенти’побарувачката

Карактеристики:
  1. Машински завршни работи овозможуваат почист изглед низ тркалата
  2. Лиењето во стилот на OE обезбедува врвни перформанси и работен век на продолжувачот
  3. Теренска тест на сигурност
Други достапни броеви на делови:
MC112002 MC112385 MC805749 MC809032 MC809033 MC814128 MC814127
MC814133 MC828460 MC832146 MC862724 MC865491 MC894847 МК528536
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
MC894847 DF069
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за 4 дискови на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за 4 дискови на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MC889939 MC889940 DF059
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за 4 дискови на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за 4 дискови на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
Bus Parts-DN053
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHIN-LI AUTO PARTS CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сопирачки за 4 дискови на тркала, треба да знаете за највисок квалитет на Сопирачки за 4 дискови на тркала производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
43512-36101 43512-36100 DT003
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings